Do wynajęcia lokal usługowy - Kraków, Krowodrza!

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
2 761,00 PLN , Pow. 27 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
27 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Kraków Krowodrza
Numer oferty:
SUP636748
Cena za m2:
102,26 PLN
Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o pow. 27,77 - Kraków, Krowodrza!

- bardzo dobra komunikacja miejska 
- blisko uczelni (AGH, UP) oraz biurowców
- w pobliżu sklepy, restauracje, kawiarnie i punkty usługowe
- w okolicy tereny zielone: Park Krakowski, Park Jordana

Opłaty:
- czynsz: 2.761 zł netto
- media według zużycia
- kaucja

Lokal idealny pod działalność usługową, biuro lub gabinet. Dostępny od zaraz.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!
Nieprawidłowy adres E-mail