Kraków Podgórze , Kalwaryjska

termin realizacji: IV kwartał 2023 roku
Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan
Kameralna inwestycja w sercu Starego Podgórza, w sąsiedztwie Ronda Matecznego, przy ul. Kalwaryjskiej i Śliskiej. Znajdziesz tu pełen wachlarz powierzchni mieszkaniowej. Dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4 lub 5 pokojowe. Idealna opcja dla inwestorów, własnego pierwszego mieszkania lub dla całej rodziny. 

Nowy budynek podtrzymuje stylistykę z początku wieku XX w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Mieszkania charakteryzują się dużą wysokością ponad 3m, typową  dla tego okresu i są przygotowane w stanie deweloperskim. Centralne ogrzewanie zapewnia miejska sieć MPEC a w budynku znajduje się winda, która zjeżdża do poziomu -1, gdzie mieszkańcy będą mieli do dyspozycji przestronne piwnice. 
 
Niepowtarzalny klimat podgórskiej kamienicy charakteryzuje oryginalna kolorystyka elewacji, a w częściach wspólnych zachowane są witraże oraz pół sklepienia wykończone cegłą. 

Stare Podgórze stało się niezwykle cenioną dzielnicą w centrum Krakowa. Znajdziesz tu liczne kawiarnie i restauracje, ciekawą architekturę, parki i Bulwary Wiślane zachęcające do spacerów wzdłuż Wisły i na krakowski Kazimierz. Z tego powodu jest to często odwiedzane miejsce przez mieszkańców Krakowa i wizytujących. 

Kamienica położona jest w miejscu z bezpośrednim dostępem do komunikacji autobusowej i tramwajowej oraz przestrzeni do rekreacji - bliska odległość do parku Bednarskiego, Rynku Podgórskiego, Bulwarów Wiślanych i Starego Miasta. 
Nieprawidłowy adres E-mail
>