Balice , Aleja Jurajska

termin realizacji: II kwartał 2025 roku
Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan
Enklawa Jurajska i Panorama Jurajska to położone przy Alei Jurajskiej w Balicach nowe domy w zabudowie bliźniaczej.

Panorama Jurajska to osiedle tworzące 6 budynków w zabudowie bliźniaczej z 12 lokalami o pow. 108 m2 każdy, na działkach o pow. około 3 ary dla każdego lokalu, z własnym ogrodem i 2 miejscami parkingowymi oraz 1 budynek w zabudowie bliźniaczej z 2 lokalami o pow. 193m2 każdy, na działkach o pow. około 9 ary dla każdego lokalu.
Inwestycja podzielona jest na II etapy. I etap to trzy domy w zabudowie bliźniaczej 108 m2, planowane zakończenie etapu to marzec 2024 r. II etap planowane zakończenie inwestycji to grudzień 2024 r.

Enklawa Jurajska to IV etapy w tym 3 budynki w zabudowie bliźniaczej z dwoma lokalami mieszkalnymi o wielkości ok. 167 m² oraz 2 budynki wolnostojące o powierzchni ok. 177,5 m2. z garażem oraz 4 miejscami parkingowymi. I etap inwestycji został zakończony i sprzedany w 2022 r. II etap został już zakończony, uzyskano pozwolenie na użytkowanie, obecnie w sprzedaży są 2 lokale mieszkalne o pow. 167 m2. III i IV etap inwestycji planowany jest na rok 2024 i 2025.

Budynki Enklawy Jurajskiej i Panoramy Jurajskiej usytuowane są na szczycie wzniesienia z widokiem od południa na góry, od północy na las.
Nasze domy to coś więcej, niż przestrzeń do zapełnienia meblami. To miejsce o rozwiązaniach zapewniających komfort, funkcjonalność i wykorzystanie przestrzeni w sposób harmonijny. Wygodne i przestrzenne sypialnie oraz części wspólne zapewnią wszystkim członkom rodziny poczucie równowagi.
Standard wykończenia:
- budynki oddane w standardzie deweloperskim,
- zagwarantowane wszystkie media miejskie: woda, kanalizacja, gaz i światłowód,
- wykonano instalacje wewnętrzne: elektryczna, TV, internetowa, instalacja wodna, kanalizacyjna i gazowa oraz okablowanie do czujek alarmowych, instalacja odgromowa,
- instalacja c.o., ogrzewanie podłogowe w całym budynku,
- możliwość montażu paneli fotowoltaicznych (w cenie przepust kablowy do dachu pod podłączenie paneli fotowoltaicznych)
-przygotowana instalacja klimatyzacji,
- w ofercie Enklawy Jurajskiej w cenie instalacja rekuperacji a także wykonano tarasy i schody zewnętrzne oraz oświetlenie zewnętrzne (lampy), ogrodzenie i zagospodarowanie ogrodów,
- dachy kryte dachówką ceramiczną, tynk elewacyjny cienkowarstwowy silikonowy,
- stolarka okienna PCV, duże przeszklenia,
- wybudowano zbiorniki retencyjne na wody deszczowe dla każdego lokalu,

Wyjątkowa lokalizacja
Wyjątkowa, zielona lokalizacja osiedla przy lesie w oddaleniu o kilka kilometrów od Krakowa pozwoli cieszyć się i korzystać z obu tych atutów jednocześnie.

Tę wyjątkową lokalizację docenią również miłośnicy spędzania czasu aktywnie. Pobliskie tereny zielone - Dolina Grzybowska, Las Zabierzowski czy liczne trasy spacerowe - dają nieograniczone możliwości rekreacji na świeżym powietrzu. Piknik rodzinny, jogging, nordic walking, rower, wspinaczka? Okolica Twojego domu to bogate źródło sposobów na wypoczynek i sportowe wyzwania.

Mieszkańcy osiedla mogą również w szybki sposób dostać się do pracy, dzięki zbudowanej w pobliżu obwodnicy. Pozwala to zaoszczędzić czas i błyskawicznie przemieścić się do centrum miasta.
Nieprawidłowy adres E-mail
>